Tréninky budou probíhat každé pondělí od 17:30 - 18:30 hod. v novém studiu Dech, bývalá pobočka pošty na Nádraží

Naše snaha se vyplatila, finále MIA Festivalu Lucerna Praha, 27.5.2017 - 1.místo

LADY KRUMLIS 

Dospělá amatérská taneční skupina 18 - 60 let

 Tréninky budou probíhat každé pondělí  od 17:30 - 18:30 hod. v novém studiu Dech, bývalá pobočka pošty na Nádraží 

Do skupiny Lady Krumlis je nutné se přihlásit!

Pro všechny, kdo mají rádi tanec, na věku nazáleží !

"Pokud je ti méně než 35, nemáš vcelku o čem tančit." (Bert Belladin) 

Jak jste se zřejmě již zde na stránkách dočetli, mé jméno je Mirka Benešová . Již mnoho let vídám na tanečních soutěžích týmy dospělých amatérů nebo bývalých tanečníků. Myslím opravdu dospělých, ne dvacetiletých. Většinou minimálně 30-50ti letých a mnohdy i víceletých, kteří si opravdu velmi užívají předvedení svého společně nacvičeného vystoupení.  Na soutěžích se stále častěji objevují sestavy s věkovým průměrem 30 - 65 let. Pokud jako rozhodčí hodnotím výraz nebo emoce, je zde téměř jisté, že počet bodů bude v těchto kolonkách velmi příznivý. Vždy obdivuji týmy, které vidím. V poslední době jsem o tom řekla několika ženám a setkala jsem se s velmi vstřícným přístupem. Proto jsem se rozhodla naplánovat první společnou akci, kde zjistíme, jestli by se našlo více takových, které by taková věc bavila. Na začátek jsme daly s kamarádkami dohromady setkání jménem Lady Krumlis mejdan, o kterém se dozvíte více zde níže na stránce. První proběhl v listopadu 2016 jako celodenní akce. Od té doby jsme začali trénovat, je nás stálých 8 a na léto plánuji setkání na celý víkend i s potencionálními novými účastnicemi. 

Zde je oficiální video z posledního MIA festivalu v Lucerně, kde jsme vloni vystupovaly. 


Zde je ukázka, jak může vypadat, když si to dospělé týmy ve finále užívají na pódiu před vyhlášením. Pódium  12 x 12 metrů se změnilo ve velký taneční parket a to pokračovalo i po vyhlášení výsledků. 

https://www.facebook.com/detifitness/video


 Tým dospělých žen -  LADY KRUMLIS již funguje - pojďte se přidat !

"Krumlis dance mejdan"

Plánujeme na léto 2017 - srpen 11.8. - 13.8. nebo 19.8.-20.8.2017

Další setkání již jedno z pravidelných najdete zde - Lady Krumlis pro členky  "Den kdy jsi netančil, je den kdy jsi nežil." 

Nesni o tom. Zatanči to !     (W.M. Tory)  

"Tanec je věcí, která vyřeší veškeré tvé problémy."

(James Brown) 

 

"Tanec je umění mladých lidí, proto se skrze tanec může omladit každý."


Více o tom co nás čeká

"nudit se nebudete"

Jaké téma by nám nejvíce slušelo ? 

Část setkání věnujeme určitě tomu co by se nám líbilo, jaké téma je nám blízké. Abychom se v něm cítily dobře, aby nám všem slušel kostým...:-) s tím nám mimo jiné pomůže jedna z modních guru. S tím, abychom dobře vypadaly nám pomůže i kosmetička Veronika Rajská.  

 Nezapomeneme tančit

K projektu bylo přizváno několik žen, které se v životě profesionálně zabývají tancem. Bude to napřiklad Majka Weisserová, Zuzana Šedová, Jana Haburová,  Alena Brožová, Věrka Reichlová. Určitě se Vám budu věnovat i já. 

Relaxace je taky důležitá

 Ale po práci taky odpočinek, na některých akcích nás čeká i zasloužený odpočinek. Ve formě sauny, masáže, bazénu, sklenky vína a podobně.